شیما دهقان

شیما دهقان

کارشناس تغذیه

رژیم درمانی
یزد

کد نظام پزشکی

7774

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات کلینیک سلامتی بهکام یزد

آدرس:

یزد، خیابان آیت الله کاشانی، کوچه بیمارستان بهمن، پلاک95، کلینیک سلامتی بهکام

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران شیما دهقان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از شیما دهقانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شیما دهقان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیما دهقان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شیما دهقان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شیما دهقان چقدر است؟
هزینه ویزیت شیما دهقان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شیما دهقان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شیما دهقان کجا است؟
دکتر شیما دهقان 1 مطب در کلینیک سلامتی بهکام یزد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل شیما دهقان را ببینید.
+
آیا شیما دهقان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیما دهقان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شیما دهقان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیما دهقان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شیما دهقان چه زمانی است؟
دکتر شیما دهقان از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شیما دهقان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شیما دهقان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به شیما دهقان رای داده‌اند. میانگین امتیازی شیما دهقان 0 از 5 است.

درباره شیما دهقاندکتر شیما دهقان shima dehghan از دکترهای متخصص تغذیه یزد هستند. مطب شیما دهقان در یزد، خیابان آیت الله کاشانی، کوچه بیمارستان بهمن، پلاک95، کلینیک سلامتی بهکام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شیما دهقان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536281888-03536285388 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شیما دهقان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شیما دهقان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شیما دهقان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شیما دهقان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شیما دهقان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.