%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی چشم پزشکی از دانشگاه تهران فلوشیپ فوق تخصصی گلوکوم و سگمان قدامی ( اب سیاه ، اب مروارید و لیزیک )

کلیه اقدامات تشخیصی ، درمانی در حیطه چشم پزشکی شامل اعمال جراحی اب مروارید ، اب سیاه ، لیزر ،فمتو لیزیک ، لازک اسمایل

در مطب معاینات تشخیصی، درمانی چشم پزشکی تجویز عینک و لنز های طبی انجام می شود

همکاری با مطب چشم پزشکی واقع در بلوار کشاورز، کلنیک چشم پزشکی نور مطهری، کلنیک چشم پزشکی بصیر، کلنیک چشم پزشکی نور 

بخش اسلامشهر

کد نظام پزشکی

۱۱۵۹۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75، طبقه 9

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی ایزدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی ایزدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۳ کاربر)

%۱۰۰
۳۳ کاربر از ۳۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
ملاحظات

معطلی در مطب تقریبی میباشد.از صبوری شما سپاسگذاریم

دکتر علی ایزدی
دکتر علی ایزدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی ایزدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی ایزدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی ایزدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی ایزدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی ایزدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایزدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی ایزدی کجا است؟
دکتر علی ایزدی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی ایزدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی ایزدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایزدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی ایزدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی ایزدی متخصص چشم پزشکی و گلوکوم (آب سیاه) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی ایزدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی ایزدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایزدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی ایزدی چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر علی ایزدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی ایزدی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی ایزدیدکتر علی ایزدی dr ali izadi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر علی ایزدی در تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75، طبقه 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی ایزدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188952599 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی ایزدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی ایزدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی ایزدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی ایزدی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی ایزدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.