دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمود ناظمیان

دکتر محمود ناظمیان

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

105997
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

اینستاگرام دکتر محمود ناظمیان:Drnazemianclinic

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان جردن

آدرس:

تهران، جردن، بالاتر از جهان کودک، نبش سپیدار، پلاک 59، ساختمان مهرگان، طبقه چهارم، واحد 13

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود ناظمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود ناظمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دكتر خوبى هستند در باره همه چيز قبل و بعد عمل آگاه مى كنند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود ناظمیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان جردن
تهران - تهران، جردن، بالاتر از جهان کودک، نبش سپیدار، پلاک 59، ساختمان مهرگان، طبقه چهارم، واحد 13


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود ناظمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود ناظمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود ناظمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود ناظمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود ناظمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ناظمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود ناظمیان کجا است؟
دکتر محمود ناظمیان 1 مطب در مطب خیابان جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود ناظمیان را ببینید.
+
آیا دکتر محمود ناظمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ناظمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود ناظمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود ناظمیان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود ناظمیان چه زمانی است؟
دکتر محمود ناظمیان از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ناظمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود ناظمیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمود ناظمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود ناظمیان 5 از 5 است.
درباره دکتر محمود ناظمیان


دکتر محمود ناظمیان dr mahmood nazemian از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمود ناظمیان در تهران، جردن، بالاتر از جهان کودک، نبش سپیدار، پلاک 59، ساختمان مهرگان، طبقه چهارم، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود ناظمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188207691 , 02188201417 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود ناظمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود ناظمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود ناظمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود ناظمیان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود ناظمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.