دکتر محمود ناظمیان

دکتر محمود ناظمیان

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اینستاگرام دکتر محمود ناظمیان:Drnazemianclinic

کد نظام پزشکی

۱۰۵۹۹۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان جردن

آدرس:

تهران، جردن، بالاتر از جهان کودک، نبش سپیدار، پلاک 59، ساختمان مهرگان، طبقه چهارم، واحد 13

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمود ناظمیان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جردن
ملاحظات

مراجعین محترم توجه داشته باشید که نوبت های روز شنبه فقط برای جراحی بینی و روزهای یکشنبه و دوشنبه مخصوص پیکرتراشی میباشد. لطفا به روز نوبت توجه فرمایید.

دکتر محمود ناظمیان
دکتر محمود ناظمیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود ناظمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود ناظمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود ناظمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود ناظمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود ناظمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ناظمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود ناظمیان کجا است؟
دکتر محمود ناظمیان 1 مطب در مطب خیابان جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود ناظمیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود ناظمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ناظمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود ناظمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود ناظمیان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود ناظمیان چه زمانی است؟
دکتر محمود ناظمیان از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ناظمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود ناظمیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمود ناظمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود ناظمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود ناظمیان

دکتر محمود ناظمیان dr mahmood nazemian از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمود ناظمیان در تهران، جردن، بالاتر از جهان کودک، نبش سپیدار، پلاک 59، ساختمان مهرگان، طبقه چهارم، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود ناظمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188207691 , 02188201417 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود ناظمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود ناظمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود ناظمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود ناظمیان تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود ناظمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.