کد نظام پزشکی

60519

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد،بلوار احمدآباد، خیابان پرستار۱، ساختمان بیست، طبقه اول

تلفن:05138448954

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشیده هراتیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر فرشیده هراتیان
دکتر فرشیده هراتیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشیده هراتیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشیده هراتیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشیده هراتیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشیده هراتیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشیده هراتیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشیده هراتیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشیده هراتیان کجا است؟
دکترفرشیده هراتیان مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشیده هراتیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشیده هراتیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشیده هراتیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشیده هراتیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشیده هراتیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشیده هراتیان چه زمانی است؟
دکتر فرشیده هراتیان از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشیده هراتیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشیده هراتیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرشیده هراتیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشیده هراتیان 0 از 5 است.

درباره دکتر فرشیده هراتیاندکترفرشیده هراتیان dr farshideh haratian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر فرشیده هراتیان در مشهد،بلوار احمدآباد، خیابان پرستار۱، ساختمان بیست، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشیده هراتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138448954 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشیده هراتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشیده هراتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشیده هراتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشیده هراتیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشیده هراتیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.