دکتر اکرم نخعی امرودی

دکتر اکرم نخعی امرودی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

128079

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات خیابان میرداماد

آدرس:

تهران،خیابان میرداماد، تقاطع جردن، کلینیک جراحی آلفا

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکرم نخعی امرودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکرم نخعی امرودیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکرم نخعی امرودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم نخعی امرودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکرم نخعی امرودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکرم نخعی امرودی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم نخعی امرودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم نخعی امرودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکرم نخعی امرودی کجا است؟
دکتر اکرم نخعی امرودی 1 مطب در خیابان میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکرم نخعی امرودی را ببینید.
+
آیا دکتر اکرم نخعی امرودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم نخعی امرودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکرم نخعی امرودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم نخعی امرودی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکرم نخعی امرودی چه زمانی است؟
دکتر اکرم نخعی امرودی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم نخعی امرودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکرم نخعی امرودی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکرم نخعی امرودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکرم نخعی امرودی 0 از 5 است.

درباره دکتر اکرم نخعی امرودیدکتر اکرم نخعی امرودی dr akram nakhaee amrodi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر اکرم نخعی امرودی در تهران،خیابان میرداماد، تقاطع جردن، کلینیک جراحی آلفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکرم نخعی امرودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09217605516-02188209100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکرم نخعی امرودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکرم نخعی امرودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکرم نخعی امرودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکرم نخعی امرودی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکرم نخعی امرودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.