کد نظام پزشکی

127565

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، نبش گاندی جنوبی، ساختمان پژوهشکده معتمد، طبقه منفی یک درمانگاه فوق تخصصی ژنتیک

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه توکلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
دکتر الهه توکلی
دکتر الهه توکلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه توکلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه توکلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه توکلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه توکلی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه توکلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه توکلی کجا است؟
دکترالهه توکلی مطب میدان ونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهه توکلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهه توکلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه توکلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه توکلی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه توکلی چه زمانی است؟
دکتر الهه توکلی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه توکلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه توکلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهه توکلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه توکلی 0 از 5 است.

درباره دکتر الهه توکلیدکترالهه توکلی dr elaheh tavakoli از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر الهه توکلی در تهران، میدان ونک، نبش گاندی جنوبی، ساختمان پژوهشکده معتمد، طبقه منفی یک درمانگاه فوق تخصصی ژنتیک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه توکلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188696951-02188696950 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه توکلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه توکلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه توکلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه توکلی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه توکلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.