دکتر هما کیانی فر

دکتر هما کیانی فر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

69020
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، نبش عارف۶، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه اول، واحد۱۰

تلفن:05138446302

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هما کیانی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هما کیانی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و باحوصله و از نظر علمی پیشرفته

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چند ماهی بود به هر پزشکی مراجعه میکردم بیماریم رو دقیق تشخیص نمیدادن بصورت اتفاقی مطب ایشون رفتم فقط میتونم بگم در تشخیص بیماری درمان و عملهای جراحی فوق العاده هستند بعلاوه برخورد صمیمی صبوری دقت و صرف زمان و دلسوزی ایشون قابل تحسینه...درضمن عمل لاپاراسکوپی برام انجام دادن و با شرایط بد جسمی که داشتم با مهارت و تجربه ایشون نتیجه ی خیلی خوبی داشت ممنونم امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور و مهربون، با اطلاعات بالا. خدا حفظشون کنه

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خانم دکتر مهربان و دلسوزی هستن و با صبر و حوصله به مريض رسیدگی میکنند

الناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر جواب سوالاتم رو نگرفتم من میخواستم دقیق بدونم مشکلم چیه و چیکار باید بکنم اما توضیح نمیدادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هما کیانی فرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هما کیانی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هما کیانی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هما کیانی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هما کیانی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت هما کیانی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هما کیانی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هما کیانی فر کجا است؟
دکتر هما کیانی فر 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هما کیانی فر را ببینید.
+
آیا دکتر هما کیانی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هما کیانی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هما کیانی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هما کیانی فر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هما کیانی فر چه زمانی است؟
دکتر هما کیانی فر از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هما کیانی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هما کیانی فر چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر هما کیانی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هما کیانی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر هما کیانی فردکتر هما کیانی فر dr homa kiani far از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر هما کیانی فر در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، نبش عارف۶، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه اول، واحد۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هما کیانی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138446302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هما کیانی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هما کیانی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هما کیانی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هما کیانی فر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هما کیانی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.