%۹۳
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۹۰۲۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، نبش عارف۶، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه اول، واحد۱۰

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هما کیانی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هما کیانی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۹۳
۱۳ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر هما کیانی فر
دکتر هما کیانی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هما کیانی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هما کیانی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هما کیانی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هما کیانی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت هما کیانی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هما کیانی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هما کیانی فر کجا است؟
دکتر هما کیانی فر 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هما کیانی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هما کیانی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هما کیانی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هما کیانی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هما کیانی فر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هما کیانی فر چه زمانی است؟
دکتر هما کیانی فر از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هما کیانی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هما کیانی فر چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر هما کیانی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هما کیانی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر هما کیانی فردکتر هما کیانی فر dr homa kiani far از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر هما کیانی فر در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، نبش عارف۶، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه اول، واحد۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هما کیانی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138446302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هما کیانی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هما کیانی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هما کیانی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هما کیانی فر تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هما کیانی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.