%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

69386

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان جیحون

آدرس:

تهران، خیابان جیحون، نرسیده به مالک اشتر، کوچه تاجبخش، پلاک 2، طبقه 1

تلفن:02165823688

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی فرخ سیر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی فرخ سیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جیحون
دکتر مهدی فرخ سیر
دکتر مهدی فرخ سیر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی فرخ سیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی فرخ سیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی فرخ سیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی فرخ سیر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی فرخ سیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فرخ سیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی فرخ سیر کجا است؟
دکترمهدی فرخ سیر مطب خیابان جیحون مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی فرخ سیر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی فرخ سیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فرخ سیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی فرخ سیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی فرخ سیر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی فرخ سیر چه زمانی است؟
دکتر مهدی فرخ سیر از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فرخ سیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی فرخ سیر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی فرخ سیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی فرخ سیر 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی فرخ سیردکترمهدی فرخ سیر dr mehdi farrokh seir از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر مهدی فرخ سیر در تهران، خیابان جیحون، نرسیده به مالک اشتر، کوچه تاجبخش، پلاک 2، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی فرخ سیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165823688 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی فرخ سیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی فرخ سیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی فرخ سیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی فرخ سیر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی فرخ سیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.