دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

104881

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، خیابان منظرنژاد، روبه روی مترو شریعتی، ساختمان یاس، واحد 4

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا بهروان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا بهروان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا بهروان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا بهروان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا بهروان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا بهروان چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا بهروان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بهروان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا بهروان کجا است؟
دکتر سارا بهروان 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا بهروان را ببینید.
+
آیا دکتر سارا بهروان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بهروان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا بهروان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا بهروان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا بهروان چه زمانی است؟
دکتر سارا بهروان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بهروان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا بهروان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سارا بهروان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا بهروان 0 از 5 است.

درباره دکتر سارا بهرواندکتر سارا بهروان dr sara behravan از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر سارا بهروان در تهران، خیابان شریعتی، خیابان منظرنژاد، روبه روی مترو شریعتی، ساختمان یاس، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا بهروان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188170150-02126714051 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا بهروان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا بهروان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا بهروان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا بهروان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا بهروان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.