%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

115587

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان گلها

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها (پنج طبقه)، جنب بانک پارسیان، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد 2

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • بانک سپه
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هادی صیدگر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی صیدگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر هادی صیدگر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر هادی صیدگر
دکتر هادی صیدگر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی صیدگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی صیدگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی صیدگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی صیدگر چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی صیدگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی صیدگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی صیدگر کجا است؟
دکترهادی صیدگر مطب میدان گلها مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هادی صیدگر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هادی صیدگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی صیدگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی صیدگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی صیدگر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی صیدگر چه زمانی است؟
دکتر هادی صیدگر از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی صیدگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی صیدگر چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر هادی صیدگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی صیدگر 5 از 5 است.

درباره دکتر هادی صیدگردکترهادی صیدگر dr hadi seidgar از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر هادی صیدگر در اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها (پنج طبقه)، جنب بانک پارسیان، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی صیدگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134416501 , 03134416502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی صیدگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی صیدگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی صیدگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی صیدگر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی صیدگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.