%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

کد نظام پزشکی

81443

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • فلوشیپ صرع

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه نهم

تلفن:04135573041

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین کهنوجی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین کهنوجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور جدید
ملاحظات

معطلی در مطب بسته به شرایط متفاوت میباشد.از صبوری شما سپاسگذاریم.

ویزیت مطب آزاد هست با هیچ بیمه ای طرف قرارداد نیستند.

دکتر حسین کهنوجی
دکتر حسین کهنوجی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین کهنوجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین کهنوجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین کهنوجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین کهنوجی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین کهنوجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین کهنوجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین کهنوجی کجا است؟
دکترحسین کهنوجی مطب خیابان پاستور جدید مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین کهنوجی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین کهنوجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین کهنوجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین کهنوجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین کهنوجی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و صرع هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین کهنوجی چه زمانی است؟
دکتر حسین کهنوجی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین کهنوجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین کهنوجی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر حسین کهنوجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین کهنوجی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین کهنوجیدکترحسین کهنوجی dr hosein kahnoji از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر حسین کهنوجی در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه نهم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین کهنوجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135573041 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین کهنوجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین کهنوجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین کهنوجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین کهنوجی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین کهنوجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.