%93
پیشنهاد(از 28 کاربر)

کد نظام پزشکی

97302

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بلوار خلدبرین، ساختمان پالادیوم، بلوک 2، واحد 211

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدامین پورعلی محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدامین پورعلی محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 28 کاربر)

%93
26 کاربر از 28 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قصرالدشت
ملاحظات

مراجعین محترم زمان انتظار در مطب قابل پیش بینی نیست ، لطفا صبور باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمدامین پورعلی محمدی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر محمدامین پورعلی محمدی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر محمدامین پورعلی محمدی
دکتر محمدامین پورعلی محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدامین پورعلی محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدامین پورعلی محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدامین پورعلی محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدامین پورعلی محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدامین پورعلی محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدامین پورعلی محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدامین پورعلی محمدی کجا است؟
دکترمحمدامین پورعلی محمدی مطب قصرالدشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدامین پورعلی محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدامین پورعلی محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدامین پورعلی محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدامین پورعلی محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدامین پورعلی محمدی متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدامین پورعلی محمدی چه زمانی است؟
دکتر محمدامین پورعلی محمدی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدامین پورعلی محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدامین پورعلی محمدی چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر محمدامین پورعلی محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدامین پورعلی محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدامین پورعلی محمدیدکترمحمدامین پورعلی محمدی dr mohammad amin porali mohammadi از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر محمدامین پورعلی محمدی در شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدامین پورعلی محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136266609-07136288510 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدامین پورعلی محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدامین پورعلی محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدامین پورعلی محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدامین پورعلی محمدی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدامین پورعلی محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.