دکتر مارال نامداری

دکتر مارال نامداری

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

119913
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مارال نامداری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مارال نامداری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار مهربان و دلسوز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مارال نامداریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مارال نامداری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مارال نامداری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مارال نامداری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مارال نامداری چقدر است؟
هزینه ویزیت مارال نامداری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مارال نامداری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مارال نامداری کجا است؟
دکتر مارال نامداری 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مارال نامداری را ببینید.
+
آیا دکتر مارال نامداری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مارال نامداری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مارال نامداری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مارال نامداری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مارال نامداری چه زمانی است؟
دکتر مارال نامداری از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مارال نامداری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مارال نامداری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مارال نامداری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مارال نامداری 5 از 5 است.

درباره دکتر مارال نامداریدکتر مارال نامداری dr maral namdari از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر مارال نامداری در شیراز، بلوار ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه 5، کلینیک بیناگستر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مارال نامداری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132273726 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مارال نامداری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مارال نامداری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مارال نامداری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مارال نامداری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مارال نامداری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.