دکتر نیره خادم غایبی

دکتر نیره خادم غایبی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

مشهد

کد نظام پزشکی

23026
%87
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی ۱۰، پلاک ۳۱

تلفن:05138401674

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیره خادم غایبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیره خادم غایبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%87
13 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

.... من آی وی اف کردم اصلا راضی نیستم. شلوغن و رسیدگی به مریض هاشون رضایت بخش نیست...

شیوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بی تجربه عمل کردند.راضی نیستم ازشون.

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نیره خادم غایبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیره خادم غایبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیره خادم غایبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیره خادم غایبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیره خادم غایبی چقدر است؟
هزینه ویزیت نیره خادم غایبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیره خادم غایبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیره خادم غایبی کجا است؟
دکتر نیره خادم غایبی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیره خادم غایبی را ببینید.
+
آیا دکتر نیره خادم غایبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیره خادم غایبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیره خادم غایبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیره خادم غایبی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیره خادم غایبی چه زمانی است؟
دکتر نیره خادم غایبی از روز چهارشنبه 26 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیره خادم غایبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیره خادم غایبی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر نیره خادم غایبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیره خادم غایبی 5 از 5 است.

درباره دکتر نیره خادم غایبیدکتر نیره خادم غایبی dr nayere khadem ghayebi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر نیره خادم غایبی در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی ۱۰، پلاک ۳۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیره خادم غایبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138401674 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیره خادم غایبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیره خادم غایبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیره خادم غایبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیره خادم غایبی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیره خادم غایبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.