%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی اعصاب و روان با نمره ممتاز آزمون شفاهی

در مطب نوار مغز، نوروفیدبک، تست هوش و حافظه، تست اختلالت شخصیت، تست بررسی و انالیز شخصیت انجام می شود.

همکاری با بیمارستان جنت

آدرس اینستاگرام: dr_sanaz_boostani

کد نظام پزشکی

131292

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، خیابان معالی آباد، روبه روی خیابان دوستان، ساختمان قصر یک، طبقه 3، واحد 10

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین باغشاه و 20متری سینما سعدی، جنب بانک سامان، کوچه 45، ساختمان پاسارگاد، طبقه4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساناز بوستانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساناز بوستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معالی آباد
مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ساناز بوستانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر ساناز بوستانی
دکتر ساناز بوستانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساناز بوستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساناز بوستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساناز بوستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساناز بوستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ساناز بوستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز بوستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساناز بوستانی کجا است؟
دکترساناز بوستانی مطب خیابان معالی آباد و مطب خیابان زند مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ساناز بوستانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ساناز بوستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز بوستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساناز بوستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساناز بوستانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساناز بوستانی چه زمانی است؟
دکتر ساناز بوستانی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز بوستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساناز بوستانی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر ساناز بوستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساناز بوستانی 5 از 5 است.

درباره دکتر ساناز بوستانیدکترساناز بوستانی dr sanaz bostani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر ساناز بوستانی در شیراز، خیابان معالی آباد، روبه روی خیابان دوستان، ساختمان قصر یک، طبقه 3، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساناز بوستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136342343-09178383360 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساناز بوستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساناز بوستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساناز بوستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساناز بوستانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساناز بوستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.