دکتر عفت جعفری دهکردی

دکتر عفت جعفری دهکردی

پزشک عمومی

درباره‌ی پزشک

 رتبه اول دانشجویان Ph.D طب سنتی ورودی 1387  

دریافت تقدیر نامه از سوی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی، جناب آقای دکترهاشمی 

عضو کارگروه پژوهشی زنان و زایمان از منظر طب سنتی ایران  

عضو پیوسته انجمن علمی طب سنتی ایران  

عضو انجمن تحقیقات طب سنتی  

 عضو سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران

کد نظام پزشکی

۷۸۹۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عفت جعفری دهکردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر عفت جعفری دهکردی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر عفت جعفری دهکردی
دکتر عفت جعفری دهکردی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عفت جعفری دهکردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عفت جعفری دهکردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عفت جعفری دهکردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عفت جعفری دهکردی چقدر است؟
هزینه ویزیت عفت جعفری دهکردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عفت جعفری دهکردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عفت جعفری دهکردی کجا است؟
دکتر عفت جعفری دهکردی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر عفت جعفری دهکردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عفت جعفری دهکردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عفت جعفری دهکردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عفت جعفری دهکردی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عفت جعفری دهکردی چه زمانی است؟
دکتر عفت جعفری دهکردی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عفت جعفری دهکردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عفت جعفری دهکردی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عفت جعفری دهکردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عفت جعفری دهکردی 0 از 5 است.

درباره دکتر عفت جعفری دهکردیدکتر عفت جعفری دهکردی dr effat jafari dehkordi از دکترهای متخصص پزشک عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عفت جعفری دهکردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عفت جعفری دهکردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عفت جعفری دهکردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عفت جعفری دهکردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عفت جعفری دهکردی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عفت جعفری دهکردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.