دکتر عفت جعفری دهکردی

دکتر عفت جعفری دهکردی

پزشک عمومی

پزشک طب سنتی ایرانی

تهران

کد نظام پزشکی

78944

درباره‌پزشک

 رتبه اول دانشجویان Ph.D طب سنتی ورودی 1387  

دریافت تقدیر نامه از سوی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی، جناب آقای دکترهاشمی 

عضو کارگروه پژوهشی زنان و زایمان از منظر طب سنتی ایران  

عضو پیوسته انجمن علمی طب سنتی ایران  

عضو انجمن تحقیقات طب سنتی  

 عضو سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران  

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی
  • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات سلامتکده کیمیا

آدرس:

تهران، سیدخندان، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، بعد از کوچه هوشیار، مجتمع پزشکان

تلفن:0217565

اطلاعات شهدای تجریش

آدرس:

تهران، خیابان شهرداری، جنب بیمارستان شهدا، بن بست مینو

تلفن:02125719

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عفت جعفری دهکردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عفت جعفری دهکردی
نوبت مطب سلامتکده کیمیا
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سیدخندان، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، بعد از کوچه هوشیار، مجتمع پزشکان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 25 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب شهدای تجریش
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شهرداری، جنب بیمارستان شهدا، بن بست مینو
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
25 دقیقه گفتگو80,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عفت جعفری دهکردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عفت جعفری دهکردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عفت جعفری دهکردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عفت جعفری دهکردی چقدر است؟
هزینه ویزیت عفت جعفری دهکردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عفت جعفری دهکردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عفت جعفری دهکردی کجا است؟
دکتر عفت جعفری دهکردی 2 مطب در سلامتکده کیمیا و شهدای تجریش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عفت جعفری دهکردی را ببینید.
+
آیا دکتر عفت جعفری دهکردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عفت جعفری دهکردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عفت جعفری دهکردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عفت جعفری دهکردی متخصص عمومی و طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عفت جعفری دهکردی چه زمانی است؟
دکتر عفت جعفری دهکردی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عفت جعفری دهکردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عفت جعفری دهکردی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عفت جعفری دهکردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عفت جعفری دهکردی 0 از 5 است.

درباره دکتر عفت جعفری دهکردیدکتر عفت جعفری دهکردی dr effat jafari dehkordi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر عفت جعفری دهکردی در تهران، سیدخندان، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، بعد از کوچه هوشیار، مجتمع پزشکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عفت جعفری دهکردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0217565 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عفت جعفری دهکردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عفت جعفری دهکردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عفت جعفری دهکردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عفت جعفری دهکردی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عفت جعفری دهکردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.