دکتر اسماعیل نوری

دکتر اسماعیل نوری

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

94778

درباره‌پزشک

درمان غیر جراحی بیماری های ستون فقرات ، کمر و گردن ، زانو

درمان ها و مداخلات غیرجراحی بیماریهای ارتوپدی

درمان غیر جراحی آرتروز زانو ,کمردرد، سیاتیک, بیرون زدگی دیسک، گردن درد

انجام نوار عصب و عضله ELECTRODIAGNOSIS

انواع تزریقات داخل مفصلی

تزریقات داخل کمر با هدایت دستگاه سونوگرافی(TFESI)

درمان پوکی استخوان

طب سوزنی ACUPANTURE

درمانهای دستی ستون فقرات (مانیپولیشن) MANIPULATION

ماساژ MASSAGE

ورزش درمانی ، فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، لیزردرمانی

آدرس سایت دکتر اسماعیل نوری 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب امیرآباد

آدرس:

تهران، امیرآباد، جلال آل احمد تقاطع چمران ضلع شمال شرقی ، روبروی دانشگاه تربیت مدرس، نبش خیابان اول، پلاک 6، واحد دوم شرقی

تلفن:02188021345

افتخارات

دانش آموخته دوره تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

دانش آموخته دوره پزشک عمومی در دانشکده علوم پزشکی شهید بهشتی

تجربه بالینی و مطب 18 سال

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسماعیل نوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسماعیل نوریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسماعیل نوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماعیل نوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل نوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسماعیل نوری چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماعیل نوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسماعیل نوری کجا است؟
دکتر اسماعیل نوری 1 مطب در مطب امیرآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسماعیل نوری را ببینید.
+
آیا دکتر اسماعیل نوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل نوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسماعیل نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماعیل نوری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسماعیل نوری چه زمانی است؟
دکتر اسماعیل نوری از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل نوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسماعیل نوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اسماعیل نوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسماعیل نوری 0 از 5 است.

درباره دکتر اسماعیل نوریدکتر اسماعیل نوری dr esmaeil nouri از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر اسماعیل نوری در تهران، امیرآباد، جلال آل احمد تقاطع چمران ضلع شمال شرقی ، روبروی دانشگاه تربیت مدرس، نبش خیابان اول، پلاک 6، واحد دوم شرقی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسماعیل نوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188021345 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسماعیل نوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسماعیل نوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسماعیل نوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسماعیل نوری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسماعیل نوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.