علی عزیزی

علی عزیزی

کارشناس تغذیه

رژیم درمانی
یزد
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

1258

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات کلینیک سلامتی بهکام یزد

آدرس:

یزد، خیابان آیت الله کاشانی، کوچه بیمارستان بهمن، پلاک95، کلینیک سلامتی بهکام

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به علی عزیزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران علی عزیزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک سلامتی بهکام یزد
ملاحظات

مراجعینی که بار اول هستن توسط کارشناس تغذیه دیگری ویزیت می شوند.

علی عزیزی
علی عزیزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت علی عزیزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی عزیزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد علی عزیزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت علی عزیزی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی عزیزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل علی عزیزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب علی عزیزی کجا است؟
دکترعلی عزیزی کلینیک سلامتی بهکام یزد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب علی عزیزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا علی عزیزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی عزیزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
علی عزیزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی عزیزی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد علی عزیزی چه زمانی است؟
دکتر علی عزیزی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل علی عزیزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از علی عزیزی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به علی عزیزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی علی عزیزی 0 از 5 است.

درباره علی عزیزیدکترعلی عزیزی ali azizi از دکترهای متخصص تغذیه یزد هستند. مطب علی عزیزی در یزد، خیابان آیت الله کاشانی، کوچه بیمارستان بهمن، پلاک95، کلینیک سلامتی بهکام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب علی عزیزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536281888-03536285388 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام علی عزیزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی علی عزیزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط علی عزیزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از علی عزیزی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد علی عزیزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.