مریم ابویی

مریم ابویی

کارشناس تغذیه

رژیم درمانی
یزد

کد نظام پزشکی

6456

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات کلینیک سلامتی بهکام یزد

آدرس:

یزد، خیابان آیت الله کاشانی، کوچه بیمارستان بهمن، پلاک95، کلینیک سلامتی بهکام

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم ابویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مریم ابوییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم ابویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم ابویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم ابویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم ابویی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم ابویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم ابویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم ابویی کجا است؟
دکتر مریم ابویی 1 مطب در کلینیک سلامتی بهکام یزد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مریم ابویی را ببینید.
+
آیا مریم ابویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ابویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم ابویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم ابویی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم ابویی چه زمانی است؟
دکتر مریم ابویی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم ابویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم ابویی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم ابویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم ابویی 0 از 5 است.

درباره مریم ابوییدکتر مریم ابویی maryam aboei از دکترهای متخصص تغذیه یزد هستند. مطب مریم ابویی در یزد، خیابان آیت الله کاشانی، کوچه بیمارستان بهمن، پلاک95، کلینیک سلامتی بهکام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم ابویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536281888-03536285388 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم ابویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم ابویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم ابویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم ابویی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم ابویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.