%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

رتبه برتر مقالات بین الملی درماتولوژی

رتبه اول دانشگاه و نمونه کشوری

عضو آکادمی درماتولوژی آمریکا

آدرس اینستاگرام دکتر آنوش شفیعی

Dr_Anoosh_shafiee

کد نظام پزشکی

119690

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بعد از چهارراه فرد، خیابان شکوفه، تقاطع جوی پا، ساختمان صنوبر، طبقه سوم، واحد 47

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آنوش شفیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آنوش شفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سعادت آباد
ملاحظات

مراجعین محترم لطفا بعد از گرفتن نوبت، حتما با مطب جهت ثبت آن در تماس باشید

دکتر آنوش شفیعی
دکتر آنوش شفیعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آنوش شفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آنوش شفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آنوش شفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آنوش شفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت آنوش شفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آنوش شفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آنوش شفیعی کجا است؟
دکترآنوش شفیعی مطب سعادت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آنوش شفیعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آنوش شفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آنوش شفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آنوش شفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آنوش شفیعی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آنوش شفیعی چه زمانی است؟
دکتر آنوش شفیعی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آنوش شفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آنوش شفیعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آنوش شفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آنوش شفیعی 0 از 5 است.

درباره دکتر آنوش شفیعیدکترآنوش شفیعی dr anoosh shafiee از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر آنوش شفیعی در تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بعد از چهارراه فرد، خیابان شکوفه، تقاطع جوی پا، ساختمان صنوبر، طبقه سوم، واحد 47 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آنوش شفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09215267100 , 02122387100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آنوش شفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آنوش شفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آنوش شفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آنوش شفیعی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آنوش شفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.