دکتر حامد جعفری

دکتر حامد جعفری

تخصص ارتوپدی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح استخوان و مفاصل

جراح زانو

عضو انجمن جراحان ارتوپدی آمریکا

instagram ID: @dr.hamed.jafari.ortho

کد نظام پزشکی

99135

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بیمارستان مادر و کودک

آدرس:

شیراز، دوازه قرآن، بیمارستان مادر و کودک

تلفن:09176869090

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حامد جعفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان مادر و کودک
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به بیمارستان میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط پذیرش بیمارستان برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط بیمارستان ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

در زمان مراجعه لطفا به قسمت پذیرش مراجعه فرمایید. 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حامد جعفری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر حامد جعفری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر حامد جعفری
دکتر حامد جعفری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد جعفری کجا است؟
دکترحامد جعفری مطب بیمارستان مادر و کودک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حامد جعفری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حامد جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد جعفری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد جعفری چه زمانی است؟
دکتر حامد جعفری از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد جعفری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر حامد جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد جعفری 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد جعفریدکترحامد جعفری dr hamed jafari از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر حامد جعفری در شیراز، دوازه قرآن، بیمارستان مادر و کودک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09176869090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد جعفری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.