دکتر مهرآسا سالک

دکتر مهرآسا سالک

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق

اصفهان

کد نظام پزشکی

53619
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان،خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر،مجتمع قمرالدوله،طبقه اول ، واحد 113 و 114

تلفن:03132227816

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرآسا سالک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرآسا سالک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیرحسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر بسیار عالی و باتجربه و تشخیص دقیق.

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

ویدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام وخسته نباشید خدمت خانم دکتر سالک عزیز ایشان باسعه صدر وبسیار مجرب عمل کردن وصدالبته با اخلاق خیلی خوش ونیکو با آرزوی سلامتی وموفقیت روزافزون برای ایشان❤❤❤

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی بود ممنون از شما

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب و سر حوصله کار میکند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرآسا سالکسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرآسا سالک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرآسا سالک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرآسا سالک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرآسا سالک چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرآسا سالک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرآسا سالک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرآسا سالک کجا است؟
دکتر مهرآسا سالک 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرآسا سالک را ببینید.
+
آیا دکتر مهرآسا سالک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرآسا سالک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرآسا سالک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرآسا سالک متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرآسا سالک چه زمانی است؟
دکتر مهرآسا سالک از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرآسا سالک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرآسا سالک چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مهرآسا سالک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرآسا سالک 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرآسا سالکدکتر مهرآسا سالک dr mehrasa salek از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر مهرآسا سالک در اصفهان،خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر،مجتمع قمرالدوله،طبقه اول ، واحد 113 و 114 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرآسا سالک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132227816 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرآسا سالک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرآسا سالک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرآسا سالک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرآسا سالک متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرآسا سالک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.