%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فعالیت دکتر جراحی زیبایی بینی ،پلک ، لیپوماتیک (پیکر تراشی)، جراحی زیبایی سینه و... میباشد. 

کد نظام پزشکی

۶۵۹۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران ، میدان ونک ، ابتدای بلوار جهان کودک ، نرسیده به گاندی ، ساختمان پزشکان 72 ونک ، واحد 301

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سینا غیاثی حافظی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سینا غیاثی حافظی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
دکتر سینا غیاثی حافظی
دکتر سینا غیاثی حافظی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سینا غیاثی حافظی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سینا غیاثی حافظی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سینا غیاثی حافظی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سینا غیاثی حافظی چقدر است؟
هزینه ویزیت سینا غیاثی حافظی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا غیاثی حافظی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سینا غیاثی حافظی کجا است؟
دکتر سینا غیاثی حافظی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سینا غیاثی حافظی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سینا غیاثی حافظی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سینا غیاثی حافظی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سینا غیاثی حافظی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سینا غیاثی حافظی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سینا غیاثی حافظی چه زمانی است؟
دکتر سینا غیاثی حافظی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا غیاثی حافظی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سینا غیاثی حافظی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سینا غیاثی حافظی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سینا غیاثی حافظی 5 از 5 است.

درباره دکتر سینا غیاثی حافظیدکتر سینا غیاثی حافظی dr sina ghiasi hafezi از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر سینا غیاثی حافظی در تهران ، میدان ونک ، ابتدای بلوار جهان کودک ، نرسیده به گاندی ، ساختمان پزشکان 72 ونک ، واحد 301 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سینا غیاثی حافظی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188645576 , 02188645578 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سینا غیاثی حافظی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سینا غیاثی حافظی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سینا غیاثی حافظی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سینا غیاثی حافظی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سینا غیاثی حافظی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.