زهرا دهقانیان

زهرا دهقانیان

کارشناس تغذیه

شیراز

کد نظام پزشکی

ت-5295
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز

آدرس:

شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به زهرا دهقانیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران زهرا دهقانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باصبر وحوصله گوش میکردن وواضح وروشن وبه اندازه توضیح میدهند کمال تشکر ازشون دارم ارزوی سربلندی

آرتین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی رفتار دکتر عالی بود

انتخاب نوع نوبت گیری از زهرا دهقانیان
نوبت مطب درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا دهقانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا دهقانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا دهقانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا دهقانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا دهقانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا دهقانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا دهقانیان کجا است؟
دکتر زهرا دهقانیان 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهرا دهقانیان را ببینید.
+
آیا زهرا دهقانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا دهقانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا دهقانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا دهقانیان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا دهقانیان چه زمانی است؟
دکتر زهرا دهقانیان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا دهقانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا دهقانیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به زهرا دهقانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا دهقانیان 5 از 5 است.

درباره زهرا دهقانیاندکتر زهرا دهقانیان zahra dehghanian از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب زهرا دهقانیان در شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا دهقانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487224-07136487535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا دهقانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا دهقانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا دهقانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا دهقانیان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا دهقانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.