%۹۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۲۴۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب درمانگاه اقبال

آدرس:

شیراز، بلوار باهنر جنوبی، بلوار پاسارگاد، میدان پاسارگاد

اطلاعات مطب درمانگاه ثامن

آدرس:

شیراز، بلوار ابونصر، درمانگاه ثامن

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید جواد نوربخش بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۹۰
۹ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب درمانگاه اقبال
مطب درمانگاه ثامن

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید جواد نوربخش، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۵۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر سید جواد نوربخش
دکتر سید جواد نوربخش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جواد نوربخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جواد نوربخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جواد نوربخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جواد نوربخش چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جواد نوربخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جواد نوربخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جواد نوربخش کجا است؟
دکتر سید جواد نوربخش 2 مطب در مطب درمانگاه اقبال و مطب درمانگاه ثامن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید جواد نوربخش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید جواد نوربخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جواد نوربخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جواد نوربخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جواد نوربخش متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جواد نوربخش چه زمانی است؟
دکتر سید جواد نوربخش از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جواد نوربخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جواد نوربخش چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر سید جواد نوربخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جواد نوربخش 5 از 5 است.

درباره دکتر سید جواد نوربخش

دکتر سید جواد نوربخش dr seyyed javad norbakhsh از دکترهای متخصص تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر سید جواد نوربخش در شیراز، بلوار باهنر جنوبی، بلوار پاسارگاد، میدان پاسارگاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جواد نوربخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138341252 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جواد نوربخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جواد نوربخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جواد نوربخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جواد نوربخش تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جواد نوربخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.