دکتر محمدحسن شفیعی

دکتر محمدحسن شفیعی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

شیراز

کد نظام پزشکی

114825
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز

آدرس:

شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • سینا
 • تجارت نو
 • ایران
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک ملی
 • بانک سپه
 • بانک تجارت
 • بانک صادرات
 • پاسارگاد

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسن شفیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسن شفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چند ساله که باهاشون اشنا شدم دکتر دقیق و بسیار فهمیده ایی هستند. بدون ازمایش هیچ نظری نمیدن. دارو دقیق مینویسن. من رو از پیوند کبد نجات دادند🙏🙏

مصطفی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

معمولی بودن. .نسخه که برامون نوشتن کاغذی بود تایید نشده بود همه چیز آزاد حساب شدوخیلی معطل شدیم ساعت 6وپانزده وقت داشتیم دکتر 7 پانزده اومدن. ..

امیر حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر حاذق با حوصله و با اخلاق هستند

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دكتر بسيار عالي و باسوادي هستند. همچنين برخورد ايشان بسيار خوب مي باشد. انشاءالله كه هميشه در تمام مراحل زندگي موفق و مؤيد باشند.

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

این پزشک را پیشنهاد می کنم. سایت دکتر تو بسیار خوب و عملکرد عالی دارد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسن شفیعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسن شفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن شفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسن شفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن شفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن شفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسن شفیعی کجا است؟
دکتر محمدحسن شفیعی 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسن شفیعی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسن شفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن شفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسن شفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن شفیعی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسن شفیعی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن شفیعی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن شفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسن شفیعی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر محمدحسن شفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسن شفیعی 4 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسن شفیعیدکتر محمدحسن شفیعی dr mohammadhasan shafiei از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسن شفیعی در شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسن شفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487224-07136487535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسن شفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسن شفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسن شفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسن شفیعی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسن شفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.