دکتر فیض اله منصوری

دکتر فیض اله منصوری

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

41555
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات درمانگاه آفرینش شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • تجارت نو
 • بانک کشاورزی
 • بانک تجارت
 • بانک صادرات
 • بانک ملی
 • کمک رسان SOS
 • کوثر
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فیض اله منصوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فیض اله منصوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا عالی هستن

کیاشا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

آقای دکتر با تجربه هستن و به کار خود وارد هستن براشون آرزوی موفقیت دارم

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک با برخورد مناسب و زمان مناسب برای ویزیت بیمار هستن.

پرویز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اقای دکتر در کارشون استاد هستن عالی مرسی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فیض اله منصوریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فیض اله منصوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فیض اله منصوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فیض اله منصوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فیض اله منصوری چقدر است؟
هزینه ویزیت فیض اله منصوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیض اله منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فیض اله منصوری کجا است؟
دکتر فیض اله منصوری 1 مطب در درمانگاه آفرینش شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فیض اله منصوری را ببینید.
+
آیا دکتر فیض اله منصوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فیض اله منصوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فیض اله منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فیض اله منصوری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فیض اله منصوری چه زمانی است؟
دکتر فیض اله منصوری از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فیض اله منصوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فیض اله منصوری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر فیض اله منصوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فیض اله منصوری 5 از 5 است.

درباره دکتر فیض اله منصوریدکتر فیض اله منصوری dr feizolah mansori از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر فیض اله منصوری در شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فیض اله منصوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136517573,09020097655 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فیض اله منصوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فیض اله منصوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فیض اله منصوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فیض اله منصوری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فیض اله منصوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.