دکتر علی محمد حبی

دکتر علی محمد حبی

تخصص داخلی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۰۴۲۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، خیابان اردیبهشت غربی، حد فاصل فلسطین و بیست متری، نبش کوچه 5، ساختمان آریا طبقه سوم واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی محمد حبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی محمد حبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر علی محمد حبی
دکتر علی محمد حبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی محمد حبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی محمد حبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی محمد حبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی محمد حبی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی محمد حبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد حبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی محمد حبی کجا است؟
دکتر علی محمد حبی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی محمد حبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی محمد حبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد حبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی محمد حبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی محمد حبی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی محمد حبی چه زمانی است؟
دکتر علی محمد حبی از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد حبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی محمد حبی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علی محمد حبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی محمد حبی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی محمد حبیدکتر علی محمد حبی dr alimohammad hobbi از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر علی محمد حبی در شیراز، خیابان زند، خیابان اردیبهشت غربی، حد فاصل فلسطین و بیست متری، نبش کوچه 5، ساختمان آریا طبقه سوم واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی محمد حبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132343524 , 09172874240 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی محمد حبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی محمد حبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی محمد حبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی محمد حبی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی محمد حبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.