%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان اختلالات روانپزشکی بزرگسال و کودک
درمان اختلالات جنسی
درمان اختلال عصبی بعد از ترک مواد و سیگار
خدمات مشاوره و روانشناسی در مطب انجام نمی گردد 

 آدرس اینستاگرام: doctor.erfannia 

آدرس سایت پزشک: Www.doctorerfannia.ir 

کد نظام پزشکی

132458

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، مجتمع پزشکی 490، واحد 3

تلفن:07132357555

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زینب عرفان نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب عرفان نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر زینب عرفان نیا
دکتر زینب عرفان نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب عرفان نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب عرفان نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب عرفان نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب عرفان نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب عرفان نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب عرفان نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب عرفان نیا کجا است؟
دکترزینب عرفان نیا مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زینب عرفان نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زینب عرفان نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب عرفان نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب عرفان نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب عرفان نیا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب عرفان نیا چه زمانی است؟
دکتر زینب عرفان نیا از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب عرفان نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب عرفان نیا چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر زینب عرفان نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب عرفان نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر زینب عرفان نیادکترزینب عرفان نیا dr zeinab erfannia از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر زینب عرفان نیا در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، مجتمع پزشکی 490، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب عرفان نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132357555 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب عرفان نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب عرفان نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب عرفان نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب عرفان نیا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب عرفان نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.