دکتر حمیدرضا رخصت یزدی

دکتر حمیدرضا رخصت یزدی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران
%82
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فارغ التحصیل پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران
فارغ التحصیل تخصص مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
عضو انجمن سکته مغزی جهانی
دوره تکیملی سردرد از انجمن سردرد اروپا
سهامدار و متخصص مغز و اعصاب بیمارستان عرفان نیایش
(روزهای دوشنبه ساعت 8-14 درمانگاه طبقه دوم بیمارستان عرفان نیایش)

نوار عصب و عضله
نوار مغز
سونوگرافی داپلر(رنگی) عروق مغز و گردن
اسکن کف پا
اسکنر ستون فقرات
لیزرتراپی پرتوان
وب سایت :www.rokhsatyazdi.com

کد نظام پزشکی

125425

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران ، بلوار کشاورز ، بین کارگر و جمال زاده ، جنب آزمایشگاه نور ، پلاک 95 ، طبقه 3

تلفن:02166928340

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا رخصت یزدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا رخصت یزدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%82
9 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
دکتر حمیدرضا رخصت یزدی
دکتر حمیدرضا رخصت یزدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا رخصت یزدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا رخصت یزدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا رخصت یزدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا رخصت یزدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا رخصت یزدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا رخصت یزدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا رخصت یزدی کجا است؟
دکترحمیدرضا رخصت یزدی مطب بلوار کشاورز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیدرضا رخصت یزدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا رخصت یزدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا رخصت یزدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا رخصت یزدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا رخصت یزدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا رخصت یزدی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا رخصت یزدی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا رخصت یزدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا رخصت یزدی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر حمیدرضا رخصت یزدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا رخصت یزدی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا رخصت یزدیدکترحمیدرضا رخصت یزدی dr hamidreza rokhsat yazdi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا رخصت یزدی در تهران ، بلوار کشاورز ، بین کارگر و جمال زاده ، جنب آزمایشگاه نور ، پلاک 95 ، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا رخصت یزدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166928340 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا رخصت یزدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا رخصت یزدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا رخصت یزدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا رخصت یزدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا رخصت یزدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.