دکتر حامد زارعی

دکتر حامد زارعی

تخصص داخلی

شیراز
%95
پیشنهاد(از 19 کاربر)

کد نظام پزشکی

40396

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه ۳، واحد ۱۵

تلفن:07132340329

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حامد زارعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد زارعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%95
18 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زند
ملاحظات

بیماران گرامی؛ ساعت نوبت گرفته شده از سایت، ساعت حضور در مطب میباشد نه ساعت ملاقات با پزشک و زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.

دکتر حامد زارعی
دکتر حامد زارعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد زارعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد زارعی کجا است؟
دکترحامد زارعی مطب زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حامد زارعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حامد زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد زارعی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد زارعی چه زمانی است؟
دکتر حامد زارعی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد زارعی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر حامد زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد زارعی 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد زارعیدکترحامد زارعی dr hamed zarei از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر حامد زارعی در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه ۳، واحد ۱۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132340329 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد زارعی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.