دکتر سلمی رادمنش

دکتر سلمی رادمنش

تخصص پزشکی ورزشی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص طب پزشکی ورزشی

تجویز ورزش در چاقی- بیماریهای ارتوپدی و اسکلتی عضلانی -و همچنین ورزش درمانی ورزشکاران بعد از عمل جراحی و آسیبهای ورزشی

کد نظام پزشکی

۸۰۶۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پزشکی ورزشی

اطلاعات کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سلمی رادمنش بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سلمی رادمنش، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر سلمی رادمنش
دکتر سلمی رادمنش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سلمی رادمنش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سلمی رادمنش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سلمی رادمنش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سلمی رادمنش چقدر است؟
هزینه ویزیت سلمی رادمنش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سلمی رادمنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سلمی رادمنش کجا است؟
دکتر سلمی رادمنش 1 مطب در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سلمی رادمنش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سلمی رادمنش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سلمی رادمنش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سلمی رادمنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سلمی رادمنش متخصص پزشکی ورزشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سلمی رادمنش چه زمانی است؟
دکتر سلمی رادمنش از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سلمی رادمنش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سلمی رادمنش چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سلمی رادمنش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سلمی رادمنش 5 از 5 است.

درباره دکتر سلمی رادمنش

دکتر سلمی رادمنش dr salmi radmanesh از دکترهای متخصص تخصص پزشکی ورزشی شیراز هستند. مطب دکتر سلمی رادمنش در شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سلمی رادمنش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487224-07136487535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سلمی رادمنش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سلمی رادمنش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سلمی رادمنش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سلمی رادمنش تخصص پزشکی ورزشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پزشکی ورزشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سلمی رادمنش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.