دکتر محمدصادق مسعودی

دکتر محمدصادق مسعودی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

شیراز

کد نظام پزشکی

110748
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان فلسطین

آدرس:

شیراز، خیابان فلسطین، خیابان اردیبهشت، جنب سازمان محیط زیست، ساختمان امیران، طبقه 1

تلفن:07132317103

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدصادق مسعودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدصادق مسعودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نرجس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خیلی خوب و عالی بوودند واقا کارشون عالیه من خیلی ازشون راضیم ایشالله همیشه موفق سر بلند باشند.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین و با سواد ترین و با انصاف ترین پزشک جراح مغز و اعصاب استاد دلسوز و خوش قلب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدصادق مسعودیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدصادق مسعودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدصادق مسعودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدصادق مسعودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدصادق مسعودی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدصادق مسعودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق مسعودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدصادق مسعودی کجا است؟
دکتر محمدصادق مسعودی 1 مطب در مطب خیابان فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدصادق مسعودی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدصادق مسعودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق مسعودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدصادق مسعودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدصادق مسعودی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدصادق مسعودی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدصادق مسعودی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق مسعودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدصادق مسعودی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدصادق مسعودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدصادق مسعودی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدصادق مسعودیدکتر محمدصادق مسعودی dr mohammad sadegh masoudi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر محمدصادق مسعودی در شیراز، خیابان فلسطین، خیابان اردیبهشت، جنب سازمان محیط زیست، ساختمان امیران، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدصادق مسعودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317103 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدصادق مسعودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدصادق مسعودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدصادق مسعودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدصادق مسعودی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدصادق مسعودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.