دکتر محمدحسن کشاورز

دکتر محمدحسن کشاورز

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

پذیرش نوزادان و کودکان، نوجوانان تا سن 18 سالگی با بیماری های داخلی ، تنفسی ، آسم و آلرژی ، گوارش ، کلیه و مجاری ادراری ، اعصاب ، خون ، غدد و پایش رشد و نمو ، تغذیه ، انجام ختنه 

کد نظام پزشکی

58127

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز ، خیابان ملاصدرا بین کوچه 3 و اردیبهشت ساختمان نوین فارس طبقه دوم واحد 104

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسن کشاورز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسن کشاورز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان ملاصدرا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمدحسن کشاورز، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر محمدحسن کشاورز می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر محمدحسن کشاورز
دکتر محمدحسن کشاورز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسن کشاورز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن کشاورز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسن کشاورز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسن کشاورز چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن کشاورز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن کشاورز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسن کشاورز کجا است؟
دکترمحمدحسن کشاورز خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسن کشاورز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسن کشاورز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن کشاورز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسن کشاورز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن کشاورز متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسن کشاورز چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن کشاورز از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن کشاورز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسن کشاورز چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمدحسن کشاورز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسن کشاورز 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسن کشاورزدکترمحمدحسن کشاورز dr mohammadhasan keshavarz از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسن کشاورز در شیراز ، خیابان ملاصدرا بین کوچه 3 و اردیبهشت ساختمان نوین فارس طبقه دوم واحد 104 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسن کشاورز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09011252159 , 07132318120 , 09334925467 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسن کشاورز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسن کشاورز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسن کشاورز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسن کشاورز متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسن کشاورز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.