دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سپیده ترامشلو

دکتر سپیده ترامشلو

دکترای کایروپراکتیک

تهران

کد نظام پزشکی

ک-95

درباره‌پزشک

فارغ التحصيل رشته زيست شناسى از دانشگاه لوس انجلس آمريكا و دكتراى كايروپراكتيك از دانشگاه كليولند لوس آنجلس می باشد.
وی از اعضای رسمی انجمن كايروپراكتيك آمريكا و ايران هستند. او پس از ١٣ سال اقامت در خارج از كشور تصمیم به بازگشت و ادامه طبابت در ایران را گرفتند.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای کایروپراکتیک

اطلاعات مطب خیابان میرداماد

آدرس:

تهران ،زیر پل میرداماد ،شماره ۳۱۵ ،واحد ۶

تلفن:02122643758

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سپیده ترامشلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سپیده ترامشلو
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان میرداماد
تهران - تهران ،زیر پل میرداماد ،شماره ۳۱۵ ،واحد ۶


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سپیده ترامشلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده ترامشلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سپیده ترامشلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سپیده ترامشلو چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده ترامشلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده ترامشلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سپیده ترامشلو کجا است؟
دکتر سپیده ترامشلو 1 مطب در مطب خیابان میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سپیده ترامشلو را ببینید.
+
آیا دکتر سپیده ترامشلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده ترامشلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سپیده ترامشلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده ترامشلو متخصص کایروپراکتیک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سپیده ترامشلو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سپیده ترامشلو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده ترامشلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سپیده ترامشلو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سپیده ترامشلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سپیده ترامشلو 0 از 5 است.
درباره دکتر سپیده ترامشلو


دکتر سپیده ترامشلو dr sepide tarameshlo از دکترهای متخصص کایروپراکتیک تهران هستند. مطب دکتر سپیده ترامشلو در تهران ،زیر پل میرداماد ،شماره ۳۱۵ ،واحد ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سپیده ترامشلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122643758 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سپیده ترامشلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سپیده ترامشلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سپیده ترامشلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سپیده ترامشلو متخصص کایروپراکتیک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کایروپراکتیک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سپیده ترامشلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.