دکتر ناهید زمانی

دکتر ناهید زمانی

تخصص قلب و عروق

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی قلب وعروق

درمان بيماريهای قلبی عروقي كه علايمی مثل خستگی فعاليتی، طپش قلب، دردقفسه صدری، تنگی نفس فعاليتی يا شبانه، ورم پاها، سنكوپ، واريس، سردرد، سرفه و بيماريها شامل گرفتگی عروق كرونر، سكته قلبی، نارسايی قلبی، امبولی ريه، ترمبوز(لخته) ، وريدهاي پا و دست، فشارخون بالا و فشار خون بالايی شريان ريوی، واريس، بيماريهای دريچه ای فلب شامل تنگی ونارسايی دريچه، بيماريهای مادرزادی قلب و....

در مطب نوارقلب و اكوكارديوگرافی انجام می شود.

همکاری با بيمارستان ميلاد

کد نظام پزشکی

۴۵۵۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان ، چهارباغ بالا ،روبه روی شرکت زمزم ، مجتمع پارسیان ، طبقه همکف واحد 210

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ناهید زمانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۳ کاربر)

%۱۰۰
۲۳ کاربر از ۲۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارباغ بالا
ملاحظات

بیماران محترم لطفا 10 دقیقه قبل از نوبت در مطب حضور داشته باشید.

دکتر ناهید زمانی
دکتر ناهید زمانی

درباره دکتر ناهید زمانی

دکتر ناهید زمانی از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر ناهید زمانی در اصفهان ، چهارباغ بالا ،روبه روی شرکت زمزم ، مجتمع پارسیان ، طبقه همکف واحد 210 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136269976 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید زمانی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.