دکتر ناهید زمانی

دکتر ناهید زمانی

تخصص قلب و عروق

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 33 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی قلب وعروق

درمان بيماريهای قلبی عروقي كه علايمی مثل خستگی فعاليتی، طپش قلب، دردقفسه صدری، تنگی نفس فعاليتی يا شبانه، ورم پاها، سنكوپ، واريس، سردرد، سرفه و بيماريها شامل گرفتگی عروق كرونر، سكته قلبی، نارسايی قلبی، امبولی ريه، ترمبوز(لخته) ، وريدهاي پا و دست، فشارخون بالا و فشار خون بالايی شريان ريوی، واريس، بيماريهای دريچه ای فلب شامل تنگی ونارسايی دريچه، بيماريهای مادرزادی قلب و....

در مطب نوارقلب و اكوكارديوگرافی انجام می شود.

همکاری با بيمارستان ميلاد

کد نظام پزشکی

45527

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان ، چهارباغ بالا ،روبه روی شرکت زمزم ، مجتمع پارسیان ، طبقه همکف واحد 210

تلفن:03136269976

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناهید زمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید زمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%100
33 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید زمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید زمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید زمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید زمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید زمانی کجا است؟
دکترناهید زمانی مطب چهارباغ بالا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناهید زمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید زمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید زمانی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید زمانی چه زمانی است؟
دکتر ناهید زمانی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید زمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید زمانی چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر ناهید زمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید زمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناهید زمانیدکترناهید زمانی dr nahid zamani از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر ناهید زمانی در اصفهان ، چهارباغ بالا ،روبه روی شرکت زمزم ، مجتمع پارسیان ، طبقه همکف واحد 210 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136269976 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید زمانی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید زمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.