دکتر وحید ابراهیمی نژاد

دکتر وحید ابراهیمی نژاد

تخصص ارتوپدی

شیراز
%۹۷
پیشنهاد(از ۳۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح استخوان و مفاصل، درمان آسیب های ورزشی ، آرتروسکوپی زانو و تعویض مفاصل زانو و لگن

کد نظام پزشکی

۱۱۶۳۴۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت نبش خیابان فلسطین (باغشاه) ساختمان پزشکان مینا واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید ابراهیمی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید ابراهیمی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۱ کاربر)

%۹۷
۳۰ کاربر از ۳۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
دکتر وحید ابراهیمی نژاد
دکتر وحید ابراهیمی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید ابراهیمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید ابراهیمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید ابراهیمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید ابراهیمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید ابراهیمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید ابراهیمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد کجا است؟
دکتر وحید ابراهیمی نژاد 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر وحید ابراهیمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید ابراهیمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید ابراهیمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید ابراهیمی نژاد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید ابراهیمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر وحید ابراهیمی نژاد از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید ابراهیمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید ابراهیمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر وحید ابراهیمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید ابراهیمی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر وحید ابراهیمی نژاددکتر وحید ابراهیمی نژاد dr vahid ebrahiminezhad از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد در شیراز، خیابان اردیبهشت نبش خیابان فلسطین (باغشاه) ساختمان پزشکان مینا واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318934 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید ابراهیمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید ابراهیمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید ابراهیمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید ابراهیمی نژاد تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید ابراهیمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.