دکتر زینب انصاری

دکتر زینب انصاری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

106322
%100
پیشنهاد(از 20 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بیست متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز، بیست متری سینما سعدی، معدل غربی، ساختمان آزمایشگاه سینا، طبقه سوم

تلفن:07132343501

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زینب انصاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب انصاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%100
20 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اینکه مریض یکی یکی میبین . اینکه خوش برخورد هستن خیلی خوبه.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از همه نظر عالی

سیده سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک مهربان و دلسوز و باسوادی هستند من ازشون خیلی ممنونم

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر عالی هستند خدا حفظشون کنه.

سجاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی خوش اخلاق و تشخیص عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زینب انصاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب انصاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب انصاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب انصاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب انصاری چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب انصاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب انصاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب انصاری کجا است؟
دکتر زینب انصاری 1 مطب در مطب بیست متری سینما سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زینب انصاری را ببینید.
+
آیا دکتر زینب انصاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب انصاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب انصاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب انصاری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب انصاری چه زمانی است؟
دکتر زینب انصاری از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب انصاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب انصاری چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر زینب انصاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب انصاری 5 از 5 است.

درباره دکتر زینب انصاریدکتر زینب انصاری dr zeinab ansari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر زینب انصاری در شیراز، بیست متری سینما سعدی، معدل غربی، ساختمان آزمایشگاه سینا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب انصاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132343501 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب انصاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب انصاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب انصاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب انصاری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب انصاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.