دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عبدالخالق شاهمرادی

دکتر عبدالخالق شاهمرادی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اصفهان

کد نظام پزشکی

35192
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالخالق شاهمرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالخالق شاهمرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی با اخلاق خدا سلامتی بهشون بده-خدا نگه دارشون باشه درود بر انسانهای با انسانیت.

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام بهترین پزشک میباشند و تشخیص بسیار عالی

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک عالی بااخلاق و با تجربه

محمدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون همه فن حریف هستند.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد خوب و بررسی کامل وضعیت بیمار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالخالق شاهمرادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
اصفهان - اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، جنب چهارراه طالقانی ، ساختمان بزرگان ، طبقه 2 ، واحد 206 و 205


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالخالق شاهمرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالخالق شاهمرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالخالق شاهمرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالخالق شاهمرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالخالق شاهمرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالخالق شاهمرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالخالق شاهمرادی کجا است؟
دکتر عبدالخالق شاهمرادی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالخالق شاهمرادی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالخالق شاهمرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالخالق شاهمرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالخالق شاهمرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالخالق شاهمرادی متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالخالق شاهمرادی چه زمانی است؟
دکتر عبدالخالق شاهمرادی از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالخالق شاهمرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالخالق شاهمرادی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر عبدالخالق شاهمرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالخالق شاهمرادی 5 از 5 است.
درباره دکتر عبدالخالق شاهمرادی


دکتر عبدالخالق شاهمرادی dr abdolkhalegh shahmoradi از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر عبدالخالق شاهمرادی در اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، جنب چهارراه طالقانی ، ساختمان بزرگان ، طبقه 2 ، واحد 206 و 205 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالخالق شاهمرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131310745,09137516424 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالخالق شاهمرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالخالق شاهمرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالخالق شاهمرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالخالق شاهمرادی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالخالق شاهمرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.