دکتر مژگان نظامی

دکتر مژگان نظامی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

78780
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

در مطب خدمات زیر پذیرفته می شود:

انجام بیماری های زنان ، زایمان و نازایی

انجام عمل لاپراسکوپی

جوانسازی و زیبایی واژن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب مهرآباد جنوبی

آدرس:

تهران، مهرآباد جنوبی، انتهای 20 متری شمشیری اول، خ دانشگاه هوایی شمالی، ساختمان افرا، پلاک 115، طبقه 4، واحد 24

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان نظامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان نظامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

این پزشک از بهترین پزشک های زنان هستن که تشخیصی دقیق و درست دارن و خیلی صبور و اروم همه چیز رو راجب بیماریتون بهتون توضیح میدن از بهترین پزشکان زنان تهرانن در همه موارد ایشون ۳مطب دارن یکی در مهر اباد جنوبی دیگری در زعفرانیه و افرسیه در زعفرانیه روزهای فرد از ساعت ۴تا ۷حضور دارن و در افسریه صبح روز های زوج

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی پزشک صبور اروم و مهربون و تشخیص دقیقی دارن علمشون به روز و بالاست و بهترین پزشک زنانی هستن که من تو تهران دیدم

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

قدرت تشخیص درست و صبور

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مژگان نظامیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان نظامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان نظامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان نظامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان نظامی چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان نظامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان نظامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان نظامی کجا است؟
دکتر مژگان نظامی 1 مطب در مطب مهرآباد جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان نظامی را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان نظامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان نظامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان نظامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان نظامی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان نظامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مژگان نظامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان نظامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان نظامی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مژگان نظامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان نظامی 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان نظامیدکتر مژگان نظامی dr mozhgan nezami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مژگان نظامی در تهران، مهرآباد جنوبی، انتهای 20 متری شمشیری اول، خ دانشگاه هوایی شمالی، ساختمان افرا، پلاک 115، طبقه 4، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان نظامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09393500660 , 02165831406 , 02165831922 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان نظامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان نظامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان نظامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان نظامی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان نظامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.