دکتر محمدکریم هروی

دکتر محمدکریم هروی

تخصص داخلی

متخصص آسم ، آلرژی و بیماری های تنفسی و شغلی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

تشخیص و درمان بیماری های ریوی آسم و آلرژی و بیماری های فصلی با بهره گیری از جدیدترین متد درمانی

نفر سوم بورد تخصصی

عضو انجمن ایران

کد نظام پزشکی

۱۰۶۰۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب افسریه

آدرس:

تهران، افسریه، خیابان 25 جابری، نبش دوم افسریه(بین اول و دوم) ساختمان پزشکان رستا، طبقه سوم

اطلاعات خیابان خراسان

آدرس:

میدان خراسان، خیابان خراسان، بعد از خیابان لرزاده، روبروی کوچه اب فروش، جنب داروخانه دکتر صیفی، پلاک 281

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدکریم هروی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب افسریه
خیابان خراسان
دکتر محمدکریم هروی
دکتر محمدکریم هروی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدکریم هروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدکریم هروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدکریم هروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدکریم هروی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدکریم هروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدکریم هروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدکریم هروی کجا است؟
دکتر محمدکریم هروی 2 مطب در مطب افسریه و خیابان خراسان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدکریم هروی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدکریم هروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدکریم هروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدکریم هروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدکریم هروی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدکریم هروی چه زمانی است؟
دکتر محمدکریم هروی از روز پنجشنبه 27 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدکریم هروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدکریم هروی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدکریم هروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدکریم هروی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدکریم هروی

دکتر محمدکریم هروی dr mohammad karim heravi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمدکریم هروی در تهران، افسریه، خیابان 25 جابری، نبش دوم افسریه(بین اول و دوم) ساختمان پزشکان رستا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدکریم هروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09912397449 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدکریم هروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدکریم هروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدکریم هروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدکریم هروی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدکریم هروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.