%100
پیشنهاد(از 101 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص جراحی پلک و زیبایی چشم 

کد نظام پزشکی

115206

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)

اطلاعات مطب پل ستارخان

آدرس:

شیراز، 50 متر بالاتر از بیمارستان دنا، خیابان شهید رادفر، ساختمان پزشکان صبا، طبقه اول، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد باقر ابطحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد باقر ابطحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 101 کاربر)

%100
100 کاربر از 101 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  38 نفر
 • 15-45 دقیقه
  41 نفر
 • 45-90 دقیقه
  16 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پل ستارخان
ملاحظات

ویزیت بیناسنجی و عمل لیزیک توسط دکتر انجام نمی شود.

دکتر موارد انحراف چشم، شبکیه و قرنیه، عفونت های چشمی، خارش و سوزش و آب مروارید و تاری دید را ویزیت نمیکنند.

تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است یک الی یک ساعت و نیم بطول بینجامد .

دکتر سید محمد باقر ابطحی
دکتر سید محمد باقر ابطحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد باقر ابطحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد باقر ابطحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد باقر ابطحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد باقر ابطحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد باقر ابطحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد باقر ابطحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد باقر ابطحی کجا است؟
دکترسید محمد باقر ابطحی مطب پل ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد باقر ابطحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد باقر ابطحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد باقر ابطحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد باقر ابطحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد باقر ابطحی متخصص چشم پزشکی و جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد باقر ابطحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد باقر ابطحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد باقر ابطحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد باقر ابطحی چقدر است؟
تا کنون 101 نفر به دکتر سید محمد باقر ابطحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد باقر ابطحی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد باقر ابطحیدکترسید محمد باقر ابطحی dr seyyed mohammad bagher abtahi از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر سید محمد باقر ابطحی در شیراز، 50 متر بالاتر از بیمارستان دنا، خیابان شهید رادفر، ساختمان پزشکان صبا، طبقه اول، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد باقر ابطحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09012227249,09178600189,09178600282 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد باقر ابطحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد باقر ابطحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد باقر ابطحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد باقر ابطحی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد باقر ابطحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.