%۹۸
پیشنهاد(از ۷۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۹۵۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت بعد از عفیف آباد، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، واحد 606

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرمین ابطحیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرمین ابطحیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷۶ کاربر)

%۹۸
۷۴ کاربر از ۷۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات

لطفا قبل از مراجعه به مطب آدرس را با دقت مطالعه بفرمایید

دکتر آرمین ابطحیان
دکتر آرمین ابطحیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرمین ابطحیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرمین ابطحیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرمین ابطحیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرمین ابطحیان چقدر است؟
هزینه ویزیت آرمین ابطحیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین ابطحیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرمین ابطحیان کجا است؟
دکتر آرمین ابطحیان 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرمین ابطحیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرمین ابطحیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین ابطحیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرمین ابطحیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرمین ابطحیان متخصص ارتوپدی و جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرمین ابطحیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آرمین ابطحیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین ابطحیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرمین ابطحیان چقدر است؟
تا کنون 76 نفر به دکتر آرمین ابطحیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرمین ابطحیان 5 از 5 است.

درباره دکتر آرمین ابطحیاندکتر آرمین ابطحیان dr armin abtahiyan از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر آرمین ابطحیان در شیراز، خیابان قصرالدشت بعد از عفیف آباد، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، واحد 606 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرمین ابطحیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136267744,09107272042 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرمین ابطحیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرمین ابطحیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرمین ابطحیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرمین ابطحیان تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرمین ابطحیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.