دکتر طاهره بهرامی شابهرامی

دکتر طاهره بهرامی شابهرامی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

110461
%92
پیشنهاد(از 24 کاربر)

درباره‌پزشک

ویزیت و مراقبت های بارداری ، کرایوتراپی ، پاپ اسمیر

انجام کلیه جراحی زنان ، سزارین ، عمل های زیبایی ، برداشتن زگیل ، هیستروسکوپی ، سونوگرافی واژینال و بارداری

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، بلوار زند ، حد فاصل بیمارستان سعدی و نمازی ، خیابان شهید عباییان ، ساختمان نشاط ، طبقه 5

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ایرانیان
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طاهره بهرامی شابهرامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره بهرامی شابهرامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%92
22 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

آرزو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی عالی

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند 😘

لیلا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من راضی نبودم.....

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا از ته دل میگم بهترین دکتری بودن که تا حالا رفتم.. صبور. خوش اخلاق و خیلی خیلی مریض هاشون براشون مهمه... دوتا بچم رو زیر نظر ایشون بودم.. واقعا دستشون خوب بود بعد از به دنیا اومدن بچه‌هام خیلی سریع خوب شدم.. واقعا ممنونم ازشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر طاهره بهرامی شابهرامیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره بهرامی شابهرامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره بهرامی شابهرامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره بهرامی شابهرامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره بهرامی شابهرامی چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره بهرامی شابهرامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره بهرامی شابهرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره بهرامی شابهرامی کجا است؟
دکتر طاهره بهرامی شابهرامی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره بهرامی شابهرامی را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره بهرامی شابهرامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره بهرامی شابهرامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره بهرامی شابهرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره بهرامی شابهرامی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره بهرامی شابهرامی چه زمانی است؟
دکتر طاهره بهرامی شابهرامی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره بهرامی شابهرامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره بهرامی شابهرامی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر طاهره بهرامی شابهرامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره بهرامی شابهرامی 5 از 5 است.

درباره دکتر طاهره بهرامی شابهرامیدکتر طاهره بهرامی شابهرامی dr tahereh bahrami shabahrami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر طاهره بهرامی شابهرامی در شیراز ، بلوار زند ، حد فاصل بیمارستان سعدی و نمازی ، خیابان شهید عباییان ، ساختمان نشاط ، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره بهرامی شابهرامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09170448585,07132319414 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره بهرامی شابهرامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره بهرامی شابهرامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره بهرامی شابهرامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره بهرامی شابهرامی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره بهرامی شابهرامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.