%97
پیشنهاد(از 60 کاربر)

کد نظام پزشکی

116965

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند، پایین تر از بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهران صداقت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران صداقت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 60 کاربر)

%97
58 کاربر از 60 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  21 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب جهت پذیرش می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر مهران صداقت
دکتر مهران صداقت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران صداقت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران صداقت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران صداقت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران صداقت چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران صداقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران صداقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران صداقت کجا است؟
دکترمهران صداقت مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهران صداقت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهران صداقت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران صداقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران صداقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران صداقت متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران صداقت چه زمانی است؟
دکتر مهران صداقت از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران صداقت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران صداقت چقدر است؟
تا کنون 60 نفر به دکتر مهران صداقت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران صداقت 5 از 5 است.

درباره دکتر مهران صداقتدکترمهران صداقت dr mehran sedaghat از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر مهران صداقت در شیراز، بلوار زند، پایین تر از بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران صداقت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09025554844,07132360613 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران صداقت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران صداقت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران صداقت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران صداقت متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران صداقت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.