دکتر مهرناز مجیدی

دکتر مهرناز مجیدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

74357
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان اداری آژند، طبقه 2

تلفن:03132232422

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرناز مجیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرناز مجیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر خوش برخورد و خوبی بودن تجربه ی کاری بالایی دارن و واقعا برای بیمار وقت میزارن . من از ایشون بسیار راضی بودم 😊

نشمین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر مهربان

نفیسه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا باصبر و حوصله هستند مث پزشکای دیگه نیستند ک اصن حوصله حرف زدن با مریضو نداشته باشند...کامل براتون توضیح میدن همه چی رو ..تشخیصشون هم عالیه...من خودم و مادرم پیش ایشون میریم...و حتی مادر منو عمل کردند و خوب شدند...دکتر زنان من زیاد رفتم ولی ایشون تشخیصشون عالیه حتما ب دوستان دیگم پیشنهاد میکنم با خیال راحت پیش ایشون برن و نگرانی نداشته باشند.

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی مهربون و دل رحم هستن ایشالا خدا پشت و پناهشون باشه.

عارفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالیه هر چی بگم کم گفتم اخلاق خوب و رسیدگی و پیگیری عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرناز مجیدی
نوبت مطب خیابان آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان اداری آژند، طبقه 2
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو60,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرناز مجیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرناز مجیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرناز مجیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرناز مجیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرناز مجیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز مجیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرناز مجیدی کجا است؟
دکتر مهرناز مجیدی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرناز مجیدی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرناز مجیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز مجیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرناز مجیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرناز مجیدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرناز مجیدی چه زمانی است؟
دکتر مهرناز مجیدی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز مجیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرناز مجیدی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر مهرناز مجیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرناز مجیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرناز مجیدیدکتر مهرناز مجیدی dr mehrnaz majidi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر مهرناز مجیدی در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان اداری آژند، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرناز مجیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132232422 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرناز مجیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرناز مجیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرناز مجیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرناز مجیدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرناز مجیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.