دکتر آرش مولا

دکتر آرش مولا

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

دوره تکمیلی روانپزشکی سالمندان از آمریکا
شیراز
%۹۹
پیشنهاد(از ۵۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص اعصاب و روان 

دانشیار گروه روانپزشکی دانشکده پزشکی شیراز

دوره تکمیلی روانپزشکی سالمندان از آمریکا

کد نظام پزشکی

۹۲۴۴۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، قصرالدشت، خیابان خلدبرین، نبش کوچه 10، ساختمان پزشکان پالادیوم، طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرش مولا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرش مولا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۶ کاربر)

%۹۹
۵۵ کاربر از ۵۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات

ساعتهای اعلام شده ساعت حضور شما در مطب میباشد و گاهی امکان معطلی تا یک ساعت میباشد.سپاس از صبوری شما

لطفا در ساعت اعلام شده در مطب حضور داشته باشید.

دکتر آرش مولا
دکتر آرش مولا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرش مولا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش مولا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرش مولا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرش مولا چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش مولا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش مولا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرش مولا کجا است؟
دکتر آرش مولا 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرش مولا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرش مولا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش مولا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرش مولا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش مولا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرش مولا چه زمانی است؟
دکتر آرش مولا از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش مولا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرش مولا چقدر است؟
تا کنون 56 نفر به دکتر آرش مولا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرش مولا 5 از 5 است.

درباره دکتر آرش مولادکتر آرش مولا dr arash mola از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر آرش مولا در شیراز، قصرالدشت، خیابان خلدبرین، نبش کوچه 10، ساختمان پزشکان پالادیوم، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرش مولا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136294484 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرش مولا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرش مولا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرش مولا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرش مولا تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرش مولا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.