دکتر محسن محمدقلیان

دکتر محسن محمدقلیان

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

60129

درباره‌پزشک

ترمیم شکستگی ها

عضو انجمن ارتوپدی ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات میدان خراسان

آدرس:

بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و چهارم، جنب داروخانه دکتر امیرزاده

اطلاعات مطب افسریه

آدرس:

تهران، افسریه، 15متری اول و دوم افسریه، خیابان 25(جابری)،پلاک 161، ساختمان رستا، طبقه3

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن محمدقلیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن محمدقلیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن محمدقلیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن محمدقلیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن محمدقلیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن محمدقلیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن محمدقلیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محمدقلیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن محمدقلیان کجا است؟
دکتر محسن محمدقلیان 2 مطب در میدان خراسان و مطب افسریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن محمدقلیان را ببینید.
+
آیا دکتر محسن محمدقلیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محمدقلیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن محمدقلیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن محمدقلیان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن محمدقلیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن محمدقلیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محمدقلیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن محمدقلیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محسن محمدقلیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن محمدقلیان 0 از 5 است.

درباره دکتر محسن محمدقلیاندکتر محسن محمدقلیان dr mohsen mohammad ghalayan از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر محسن محمدقلیان در بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و چهارم، جنب داروخانه دکتر امیرزاده واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن محمدقلیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن محمدقلیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن محمدقلیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن محمدقلیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن محمدقلیان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن محمدقلیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.