دکتر ثریا جعفر زاده

دکتر ثریا جعفر زاده

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

21679

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی (سعدی) نبش خیابان شهید عبائیان، ساختمان سینا طبقه همکف

تلفن:07132359234

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • مشاغل آزاد
  • وزارت دفاع
  • نیروهای مسلح
  • کمیته امداد
  • شرکت نفت
  • آتیه سازان
  • ارتش

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ثریا جعفر زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ثریا جعفر زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ثریا جعفر زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ثریا جعفر زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ثریا جعفر زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ثریا جعفر زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت ثریا جعفر زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا جعفر زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ثریا جعفر زاده کجا است؟
دکتر ثریا جعفر زاده 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ثریا جعفر زاده را ببینید.
+
آیا دکتر ثریا جعفر زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا جعفر زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ثریا جعفر زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ثریا جعفر زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ثریا جعفر زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ثریا جعفر زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا جعفر زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ثریا جعفر زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ثریا جعفر زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ثریا جعفر زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر ثریا جعفر زادهدکتر ثریا جعفر زاده dr soraya jafarzadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر ثریا جعفر زاده در شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی (سعدی) نبش خیابان شهید عبائیان، ساختمان سینا طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ثریا جعفر زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132359234 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ثریا جعفر زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ثریا جعفر زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ثریا جعفر زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ثریا جعفر زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ثریا جعفر زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.