دکتر محمد رسول رنجبر

دکتر محمد رسول رنجبر

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

۷۵۶۵۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات پاسداران

آدرس:

شیراز ،زرهی ،پاسداران ،حدفاصل شهید آقایی و جهان آرا ،جنب موسسه اعتباری ملل ،ساختمان حدیث ،طبقه سوم واحد 2

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد رسول رنجبر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

پاسداران
دکتر محمد رسول رنجبر
دکتر محمد رسول رنجبر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد رسول رنجبر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد رسول رنجبر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد رسول رنجبر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد رسول رنجبر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد رسول رنجبر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رسول رنجبر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد رسول رنجبر کجا است؟
دکتر محمد رسول رنجبر 1 مطب در پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد رسول رنجبر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد رسول رنجبر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رسول رنجبر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد رسول رنجبر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد رسول رنجبر متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد رسول رنجبر چه زمانی است؟
دکتر محمد رسول رنجبر از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رسول رنجبر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد رسول رنجبر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد رسول رنجبر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد رسول رنجبر 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد رسول رنجبردکتر محمد رسول رنجبر dr mohammadrasoul ranjbar از دکترهای متخصص پزشک عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد رسول رنجبر در شیراز ،زرهی ،پاسداران ،حدفاصل شهید آقایی و جهان آرا ،جنب موسسه اعتباری ملل ،ساختمان حدیث ،طبقه سوم واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد رسول رنجبر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138479379 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد رسول رنجبر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد رسول رنجبر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد رسول رنجبر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد رسول رنجبر پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد رسول رنجبر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.